Skip Navigation Links Ana Sayfa > OFİS MOBİLYASI > WC Separatörleri > WC Kabinleri

WC Kabinleri

 

WC Cubicle

WC Kabinleri Resimleri

Model No : WS - 04
AB Design Team tarafından 2012 yılında tasarlanan Demirören AVM' ndeki Jatomi Spor Merkezleri' nin WC ve duş kabinleri için yaptığımız cubicle bölmeler 12 mm kalınlığında Gentaş marka compact laminat malzemeden üretilmiştir.  Projede WC kabinleri, ara separtörler ve kapıları olmak üzere pisuvar arası bölmeler, compact laminat lavabo tezgahı ve ayna şirketimiz tarafından üretilmiştir.  
Bu projedeki WC kapı ve bölmeleri özel ölçüdür.  Ayak ve üst alüminyum profil dahil toplam 212 cm yükseklikte bitmektedir.  Projedeki WC cubicle aksesuarları Türk malı alüminyum malzemeden üretilmiş olan ürünlerdir.  Talep halinde, fiyat farkı müşteri tarafından kabul edilirse, paslanmaz malzemeden üretilmiş olan Alman Hafele' nin aksesuarları da kullanılır.  
Compact laminat WC kabin ve kapıları hortum ile yıkanabilir, suya dayanıklıdır.  WC tuvalet ve lavabo tezgahları da bu projede compact laminat malzeden tarafımızdan üretilmiştir.
WC kabin, WC bölme, WC separatör, WC cubicle, WC kapı, pisuvar arası bölme, duş kabini, bölme panel, bölme partisyon, WC panel, WC bölme kabin, WC tezgah, WC lavabo tezgahı, compact laminat kapı, pisuvar seperatör.
 
Adres: E5 Yanyol. Altınoğlu Sokak. Balkaya İş Merkezi No:13/A Avcılar 34310 İstanbul
Tel: 02125917148 Fax: 02125919848 Mobil: 05322550377
Her Hakkı Saklıdır © 2020  Maki Ahşap