Skip Navigation Links Ana Sayfa > OFİS MOBİLYASI > Makam Odası Mobilyaları > Ahşap Makam Odası Takımı

Ahşap Makam Odası Takımı

 

Ahşap Makam Takımı

Ahşap Makam Odası Takımı Resimleri

Model No : EF - 02
ef-02-1.jpg
Makam Masası takımı. Executive ahşap makam takımının genel görünümü
ef-02-2.jpg
Ahşap Makam Odası. Ahşap makam takımı. Makam Masası ve arka planda Kütüphane.
ef-02-4.jpg
Doğal ahşap makam takımı. Ahşap Makam Takımı. Genel Görünüm
ef-02-10.jpg
Makam masası. Executive Makam Masası. Yan ayaklar dıştan düz hatta sahipken, iç kısmı ön cumbaya uygun olarak iç bükey kavislidir. Ön cumbalar yuvarlak hatta sahiptir. Masa ayakları kalın bir hattan başlayıp aşağıya doğru incelerek çok zarif, narin bir çizgi ortaya koymaktadır.
ef-02-3.jpg
Ahşap çekmecei dolap. Sabit keson talep edilirse tekerlek eklenmesiyle mobil olarak kullanılbilinir.
ef-02-5.jpg
Ahşap Yan Etajer. Klavyelik yuvarlak hatlara sahip ön cumbanın içine gizlenmiştir.
ef-02-7.jpg
Ahşap Kütüphane. Dolap kısmı tamamen ayaklardan bağımsız havada durmaktadır.
ef-02-8.jpg
Ahşap Sehpa.
ef-02-9.jpg
Üç çekmeceli Keson. Keson çekmeceleri merkezi kilitlidir.
ef-02-6.jpg
Detay görünümü. Bu fotoğrafta iç bükey görünüm daha net anlaşılmaktadır. Dolap yan ayaklardan kopuktur. Yan ayaklar dıştan düz hatta sahipken, iç kısmı ön cumbaya uygun olarak iç bükey kavislidir. Ön cumbalar yuvarlak hatta sahiptir. Dolap ayakları kalın bir hattan başlayıp aşağıya doğru incelerek çok zarif, narin bir çizgi ortaya koymaktadır.
Doğal ahşap maun gövde ve parlak kahverengi yuvarlak hatlı ön panellerin birlikte kullanıldığı hem modern, hem de klasik bir hava yaratan ahşap makam takımı Kızılay Yakuplu Aşevi' nin yönetim odası için özel üretilmiştir.  Ürünün tasarım ve üretim sürecinde İtalyan Frezza ve Uffucio gibi öncü firmalardan ilham alınmıştır.  Doğal ahşap ve lake birlikte kullanılmıştır.  Dolap içleri, hatta çekmece altları dahil olmak üzere komple hareli maun ahşap kaplamadır.  Çekmece rayları ve menteşeler Blum marka, yavaşlatıcılı sisteme sahiptir.  Keson tekerleksiz olduğu için mobil değildir; ama masa altında veya dışarıda herhangi bir alana konulması mümkündür.  Kesonlar merkezi kilit sistemine sahiptirler.  Tüm kulplar ön alınlara uyumlu formdaki modeldir ve paslanmazdır.

Bu executive makam takımı, makam masası, kütüphane, yan etajer, sabit keson ve kahve sehpasından oluşmaktadır.  Yan etajerde aynı zamanda bilgisayar klavyeliği ön yuvarlak hattın içine gizlenmiştir.  Ön alınlar özel bir üretim sürecinde el emeği ile yuvarlatılmıştır.  Ayaklar üstte kalın bir görünümden aşağı doğru incelmekte, zarif bir görünüme sahiptir.  Kontrast yaratmak için ahşap mobilyalara uyumlu renkte lake boyanıp, extra polisajlama yöntemiyle parlatılmıştır.  
 
 
Adres: E5 Yanyol. Altınoğlu Sokak. Balkaya İş Merkezi No:13/A Avcılar 34310 İstanbul
Tel: 02125917148 Fax: 02125919848 Mobil: 05322550377
Her Hakkı Saklıdır © 2021  Maki Ahşap