Skip Navigation Links Ana Sayfa > OFİS MOBİLYASI > Makam Odası Mobilyaları > Makam Takımı

Makam Takımı

 

Ahşap Makam Takımı

Makam Takımı Resimleri

Model No : EF - 01
ef-01-7.jpg
Makam Masası. Executive makam odası düzenlemesinden genel bir görünüm : Paslamaz ayaklı, maun doğal ahşap toplantı masası, doğal ahşap dolaplar, bölme duvar ve çift kanat doğal ahşap kapılar ve sehpa, masa, yan etajer ve arka plan üst dolap ve raflar.
ef-01-7-129306969996066957.jpg
Makam Masası. Doğal ahşap makam masası, sehpa, kütüphane ve duvara asılı sabit raf ve kitaplık.
ef-01-8.jpg
Ahşap makam takımı. Doğal ahşap makam masasında ve sehpada ayaklar 7 cm kalınlaştırılmıştır. Ayakların zemine yakın bitişlerinde metal kaplanmıştır ve ayak kalınlıklarına göre daha dar tutularak soft bir bitiş sağlanmıştır.
ef-01-9.jpg
Makam Takımı. Makam masasının ön perdesi ve ayaklarında metalik şeritlerle doğal maun ahşabın klasik havasına modern çizgiler katılmıştır.
ef-01-2.jpg
Makam masası. İki parçadır. Ön kısım doğal maun ahşaptır. Kullanıcı tarafı ise komple deri kaplamadır. Etajer üç kapaklıdır ve standart dosya yüksekliğine göre iç boluklara sahiptir. Etajerin üst tablası iki dosyanın üstüste yerleştirilebilmesine olanak sağlamak için masa tablası gibi 7 cm ye kalınlaştırılmamıştır. Doğal ahşap etajerde çekmeceli ünite yoktur. Talep edilmesi halinde uygulanabilinir. Masa altında üç çekmeceli, tekerlekli, merkezi kilitli keson bulunmaktadır. Kesonda Alman Hafele marka merkezi kilit ve metabox model çekmece rayları kullanılmıştır.
ef-01-3.jpg
Sabit raf 5 cm' ye kalınlaştırılmıştır ve duvarda müstakil durmaktadır. Raf biblo, plaket vs amaçlıdır. Rafın üstündeki doğal ahşap kitaplık günümüz minimalist mimari anlayışı yansıtmaktadır.
ef-01-8-129306973550509177.jpg
Ofis Dolabı. Doğal ahşap kütüphane dolabı 240 cm uzunluğundadır. Üst tacı masa tablasına uyum sağlaması için 7 cm' ye kalınlaştırılmıştır. Yanları 18 mm kalınlığındadır. Dolap bazası 7 cm kalınlığındadır ve metaliktir. Dolap üç gözlüdür ve raf aralıkları standart dosyaya göre hazırlanmıştır. Dolap kapakları üst rafı açık bırakacak şekilde hazırlanarak daha zengin, gösterişli ve kullanışlı bir tasarım oluşturulmuştur.
ef-01-5.jpg
Ofis Dolabı. Ahşap kütüphane.
ef-01-4.jpg
Toplantı Masası Paslanmaz ayaklı doğal ahşap toplantı masası 240 cm uzunluğundadır. Masa üst tablası üç eşit parçadan oluşmaktadır. Masa ayakları paslanmazdır ve dikdörtgen formdadır. Dikdörtgen formdaki ayaklar masaya uzun yandan bakıldığında daha geniş görünmekte; masa başlarından da daha dar, ince görünerek zarif bir tasarıma sahip olduğunu göstermektedir.
ef-01-11.jpg
Bölme paneller ve yerden tavana doğal ahşap çift kanat kapı. Makam odasına uyum sağlamak için ana girişte alüminyum bölme panel uygulanmıştır. İki bölme panel arasında da yerden tavana yükseklikte çift kanat ahşap kapı mevcuttur. Çift kanat kapıda alüminyum bölme paneldeki çizgiler aynen görülmektedir : Ayna polish, kalın metal şeritler, ve alüminyum panel ile aynı hizada şerit kumlamalı cam. Doğal ahşap ile metal bu bölme panelde ve kapılarda birlikte çok iyi kullanılmıştır. Doğal maunun klasizmine kullanılan metallerle modern, minimalist akıma uygun bir tasarım yapılmıştır.
ef-01-12.jpg
Doğal ahşap sehpanın üst tablası ve ayakları 7 cm' ye kalınlaştırılmıştır. Tabla ve ayaklar aralarında kullanılan metal şerit kaplı bir ara tabla ile birbirlerinden koparılmıştır. Masa ayaklarının altındaki dar metal bazalar sert hatları yumuşatmış, modernize etmiştir.

Executive maun makam takımı Havana Ltd' in genel müdürlüğü için üretilmiştir. Makam takımı komple maun kaplamadır. Ahşap makam takımı executive masa, etajer, tekerlekli keson, sehpa, kütüphane, duvara sabit raf, kitaplık, paslanmaz ayaklı toplantı masası ve toplantı sunum dolabından oluşmaktadır. Masa, sehpa ve kütüphane üstleri ile ayaklar 7 cm kalınlaştırılmıştır. Makam takımında ayak gövdelerinde, masa ön perdesinde, masa ve sehpa tablalarıyla ayaklar arasında metalik şeritler kullanılarak modern bir atmosfer verilmiştir. Dolap içleri de aynı sonuç ve kalitede doğal maun kaplamadır. Özel kalıplarla imal ettiğimiz bu modern çizgilere sahip makam takımı küt, köşeli, keskin hatlara sahiptir, ama metalik şeritlerle ve masa üstünde kullanılan deri kaplamayla maun kaplamının yoğunluğu ve koyu ağırlığı modernize edilmiştir. Kalınlaştırılmış ayakların zemin ile buluştuğu noktalarda ayaklara oranla daha dar ve metalik tasarımı maskulin hatlara ve bitişlere sahip olmasına sebep olmuştur. Masa, masa ayaklarındaki, toplantı sunum dolabındaki ve sehpadaki metal şeritler ayaklardaki metalik bazalara uygun olarak keskin dönüşlerle modern çizgiyi tamamlamaktadır. Minimalist tasarıma sahip bu exclusive ahşap makam takımı günümüz dekorasyon mimarisinde sık kullanılan arka plandaki sabit raf ve kitaplık ile geçmişte kalan yerden tavana büyük çift kapının projede birlikte uygulanması uyum sağlamış olup, executive makam odasının atmosferine modern çizgiler katmaktadır.

 
Adres: E5 Yanyol. Altınoğlu Sokak. Balkaya İş Merkezi No:13/A Avcılar 34310 İstanbul
Tel: 02125917148 Fax: 02125919848 Mobil: 05322550377
Her Hakkı Saklıdır © 2021  Maki Ahşap